RÁDIO Z-F

Na tejto podstránke nájde rodič a dospelý záujemca o štúdium systému z-f všetky informácie o internetovom rádiu z-f s názvom „ZAMIFI“. Je to skrátený výraz slovného spojenia „ZAMI-FILOZOFIA“.

PREČO VLASTNÉ RÁDIO

Založiť si vlastné internetové rádio a vysielať, nie je v dnešnej dobe už žiadny problém. Po technickej stránke. Existujú servery, ktoré ponúkajú takúto možnosť, tak prečo ju nevyužiť? Mať vlastné rádio nám poskytuje slobodu vysielať to, čo vysielať chceme a kedy to chceme.

AKÝ JE PROGRAM

Program nášho internetového rádia z-f je založený na propagácii „28-ročného systému životnej filozofie jednotlivca Zami-Filozofia“. Relácie propagačné, informačné, zábavné, vzdelávacie. Relácie pravidelné aj príležitostné. Mixovaný program hudby a hovoreného slova. V slovenskom jazyku.

AKÝ JE SÚČASNÝ STAV

Je stanovený termín. Rádio z-f s názvom „ZAMIFI“ začína oficiálne vysielať dňa 10.januára 2015. V prvom období sa jedná o založenie rádia a začatie vysielania.

V súčasnom období prebieha skúšobné vysielanie. Začíname tým najjednoduchším a najlacnejším spôsobom. Ale aj to je pre nás veľký úspech a krok dopredu.

 
R Á D I O Z-F
DRUH MÉDIA INTERNETOVÉ RÁDIO
NÁZOV Z A M I F I
PREVÁDZKOVATEĽ ZAMI-FILOZOFIA
URČENÉ PRE POTREBY Z-F
OBSAHOVÉ ZAMERANIE ŽIVOTNÁ FILOZOFIA JEDNOTLIVCA
RIADITEĽ Z A M I
E-MAIL zami@zamifi.eu
SKYPE zamifi.radio
WEB program (skúšobné vysielanie)
ZAČIATOK VYSIELANIA